Zamów do 14-tej wyślemy dzisiaj (pn-pt)
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

AVENGERS

( ilość produktów: 8 )

Avengers MARVEL'a

Marvel Avengers to amerykańska akcja i sci-fi film fabularny z 2012 roku, który (w dawnych przekładów „The Avengers”), na podstawie adaptacji komiksu jako zespół superbohatera Avengers wydawnictwa Marvel.

Reżyseria: Joss Whedon, gwiazdy filmowe Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner i Robert Downey Jr. w Stanach Zjednoczonych i Niemczech jest Walt Disney Pictures jest odpowiedzialne za dystrybucję, ale jest na plakatach filmowych, w Zwiastuny i filmy z filmu w wyniku umowy z Paramount Pictures zamiast tego użyto samego logo Paramount. Oficjalne uruchomienie filmu w Stanach Zjednoczonych odbyło się 4 maja 2012 r., W Niemczech i Austrii w dniu 26 kwietnia. Film został wydany w 2D i konwertowanym 3D.

Avengers 1 i avengers 4, a figurki Marvel

avengers, avengers 2012, avenger, avengers assemble, marvel avengers, avengers 1, avengers film, figurki avengers, figurki marvel, avengers 4, avengers trailer, hulk avengers, avengers zabawki, avengers marvel, avengers figurki, zabawki avengers

Zabawki Avengers

Marvel's The Avengers to szósty film wyprodukowany bezpośrednio przez firmę Marvel Studios. Jest członkiem uniwersalnego filmu Marvel Cinematic Franchise. W kwietniu 2015 r. Ukazała się sequel Avengers: Age of Ultron, aw kwietniu 2018 r. Trzecia odsłona Avengers: Infinity War. Kolejny film jest już w toku i powinien ukazać się w 2019 roku.

Organizacja S.H.I.E.L.D. pracuje w tajnym ośrodku badawczym o nazwie Project Pegasus. używać Tesseract (patrz Captain America: The First Avenger) jako niewyczerpanego źródła energii. Jednak sześcian pochodzący z Asgardu jest również międzywymiarowym portalem otwierającym, a obca moc, Chitauri, chce podbić Ziemię. W tym celu zawarli przymierze z Asen Lokim, który zna sekrety kostki (patrz Thor). Z jego berłem Loki otworzyć poprzez tesserakt portal wewnątrz Projektu Pegasus, przenika do systemu i przynosi po krótkiej walce niektórzy pracownicy projektu kierowanego przez Dr. Selvig i agent specjalny S.H.I.E.L.D. Clint Barton (Hawkeye) za pomocą kontroli myśli w jego mocy. Z ich pomocą przejmuje Tesserakt i ucieka z zakładu, który jest całkowicie zniszczony przez niestabilny portal.

Przez jego środek Phil Coulson i Black Widow rekrutowani Nick Fury, dyrektor S.H.I.E.L.D., jakiegoś superbohatera, aby pomóc mu w odzyskaniu tesseract: genialny wynalazca Tony Stark i eksperci dla promieniowania gamma Dr. Bruce Banner. Wraz z Captain America starając się w siedzibie S.H.I.E.L.D. An niesprawny lotniskowiec o nazwie Helicarrier znaleźć ślad tesserakt, który emituje słaby podpis gamma-ray.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 1734 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Bidon świetny, sklep na medal
2024-07-05
wszystko ok szybka wysyłka
pixel