Zamów do 14-tej wyślemy dzisiaj (pn-pt)
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BABY ALIVE

( ilość produktów: 1 )

Lalka, jak prawdziwe dziecko, które pokochasz!

Z realistycznymi ruchami, wyrażeniami i prawdziwymi dźwiękami dziecka lalka Baby Alive staje się dla dziecka idealną zabawką przynoszącą radość każdego dnia. Baby Alive to bardzo szczególne dziecko-lalka, które reaguje na dziecięcy głos i dotyk. Dzieci pokochają troszczenie się o Baby Alive dbając o nią, jak dba się o małe dziecko!

 

Lalka Baby to także często i dźwięki

W zależności od lalki Baby Alive, dziecko może dać jej pić z butelki lub też jeść. Lalka Baby Alive może też dać znać, że musi iść zrobić siusiu. Wtedy trzeba posadzić ją na nocniku, a ona może wydawać odgłosy, jak prawdziwe! Nie wszystkie lalki Baby Alive są jednak w zestawach z nocniczkiem i posiadają tą funkcję, dlatego należy czytać opis każdej zabawki.

LALKA BABY ALIVE PIJE I MOCZY PIELUSZKĘ

Tak, lalki bobasy Baby Alive piją i moczą pieluszki, jak prawdziwe dziecko! Maluchy pokochają karmienie lalki bobasa, zmienianie mu pieluszki i opiekowanie się nią.


JEDZENIE POSIŁKU I ZABAWA Z LALKĄ BABY ALIVE

Dzieci mogą bawić się zabawnymi chwilami na posiłek, a następnie otworzyć dziecięcą pieluszkę, aby przekonać się, że jest "poopedowana" i posprzątać ją, aby uzyskać więcej zabawy!

Akcesoria dla lalki, czyli pokarm i pieluszki

Zaopatrz się w niezbędne akcesoria do opieki nad lalką Twojego maleństwa dzięki pakietom Baby Alive Doll Food i Nappy Refill!

 

To zabawna lalka dla dzieci z wieloma opcjami; brak funkcji, mowa / ekspresja, napoje / mokre, jedzenie / bałagan, wszystkie funkcje na raz. Nasze dziewczyny bawią się swoimi lalkami we wszystkich możliwościach i uwielbiają je. Jeśli kupujesz to dla małej dziewczynki, pamiętaj, że lalka jest duża i ciężka. Kupiliśmy wersję hiszpańską dla naszej brunetki, kaukaskiej córki i była zachwycona, że ma dziecko, które "wygląda jak ja". Nie mieliśmy problemu z przejściem z języka hiszpańskiego na angielski.

Kupiłem to dla mojej małej dziewczynki i przestało działać w ciągu jednego dnia. Oczywiście nie mogłem tego zwrócić, ponieważ wyrzuciłem pudełko. Kto by pomyślał, że będziesz musiał trzymać pudełko tak długo, jak masz paragon. Byłem tak zdenerwowany, że moja mała dziewczynka była tak niezadowolona z tej zabawki.

pixel