Zestaw „Auta 3” - Zygzak McQueen 3D, czyli Komplet koralików Aquabeads w Twoim domu!
Zapnij pasy i rusz na kreatywną przejażdżkę! Stwórz fajnego trójwymiarowego Zygzaka McQueena, którym będziesz mógł ścigać się z kolegami.
Zestaw z trójwymiarowym Zygzakiem McQueenem z filmu „Auta 3” zawiera ponad 800 koralików wielokątnych i koralików-klejnocików w sześciu kolorach oraz ramę samochodu z kołami, dzięki czemu Twoje dzieło będzie mogło odjechać w stronę zachodzącego słońca. Wystarczy ustawić, spryskać i ułożyć kolejne warstwy koralików, aby pojazd był sklejony i gotowy do jazdy! Nie ma potrzeby używania gorąca lub żelazka, bo woda wystarczy.
W zestawie:
650 czerwonych koralików,
36 białych koralików,
5 czarnych koralików,
42 żółte koraliki,
71 szarych koralików,
16 pomarańczowych koralików,
1 podkładka,
1 oddzielacz do koralików,
1 spryskiwacz,
plastikowe elementy (rama z kołami),
instrukcja z szablonem.
Ogólnie o linii Aquabeads
Dzięki kolorowym koralikom Aquabeads, od pięknych dzieł dzieli Cię tylko pryśnięcie wodą! Ukończenie dzieł nie wymaga użycia żelazka. Możesz używać szablonów wielokrotnie lub bawić się jeszcze lepiej, tworząc swoje własne śliczne wzory, także przestrzenne.
Jak się bawić Aquabeads
1. Wybierz arkusz z szablonami i włóż go do podkładki do układania. Rysunki koralików muszą być dopasowane do wgłębień w podkładce do układania. Szablon pasuje do podkładki tylko wtedy, gdy wkładany jest poprawnie.
2. Ułóż koraliki na podkładce do układania za pomocą aplikatora do koralików lub palcami.
3. Po ułożeniu wszystkich koralików napełnij spryskiwacz wodą i s1pryskaj koraliki kilkakrotnie wodą z odległości około 10 cm. Jeśli koraliki nie zostaną spryskane wystarczającą ilością wody, nie posklejają się.
4. Przechyl lekko podkładkę do układania w stronę papierowego ręcznika, aby ręcznik wchłonął nadmiar wody. Następnie pozostaw wzór do wyschnięcia na co najmniej godzinę.
5. Nie dotykaj koralików, dopóki nie wyschną. Kiedy wszystko wyschnie ostrożnie wyjmij wzór z koralików z podkładki do układania.
PRODUCENT: | EPOCH |
PŁEĆ: | DZIEWCZYNKI ,
CHŁOPCY |
SERIA: | AQUABEADS ,
CARS |
WYMIARY OPAKOWANIA: | 22 x 21 x 3,5 cm |
WIEK: | 4+ |
PRZEDZIAŁ WIEKOWY: | 3-5 |
INFORMUJEMY
Jeśli zamówienie zostało złożone i opłacone, lub posiada status za pobraniem przed godziną 13.00 to wysyłka jest tego samego dnia!
od 0,00zł

od 0,00zł

od 0,00zł

od 0,00zł