Zamów do 14-tej wyślemy dzisiaj (pn-pt)
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwrot towaru

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem konsument zawierający umowę kupna/sprzedaży na odległość, ma prawo do odstąpienia od Umowy bez podania przyczyny
w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Konsument ponosi koszty związane z odesłaniem do magazynu zwracanego produktu. Jeśli korzystanie z towaru było inne niż przeznaczenie charakteru, cech lub funkcjonowania rzeczy konsument odpowiada również za zmniejszenie jej wartości.


 

Jak można przekazać zwracany towar ?

 

  • Zarejestrowani użytkownicy

    Zaloguj się na swoim koncie, wypełnij formularz w zakładce zwroty - po prawidłowym wypełnieniu formularza otrzymasz numer zwrotu. Uprzejmie prosimy o umieszczenie go na przesyłce, a także o dołączenie do przesyłki oryginału paragonu, bądź kopii faktury.
  • Niezarejestrowani użytkownicy

    Wypełnij formularz odstąpienia od umowy - tutaj. Uprzejmie prosimy, abyś dołączył go do paczki ze zwracanym produktem wraz z oryginałem paragonu, bądź kopią faktury.

 

Gdzie nadać przesyłkę zwracając towar ?

 

Fitom
ul. Al. Boh. Września 9

02-389 Warszawa

tel: 22 658-21-58

 

Prosimy o nie wysyłanie paczek za pobraniem, takie paczki nie będą przyjmowane. Zwrotów pieniężnych dokonujemy w taki sposób, w jaki została wykonana transakcja.

 

 

pixel